Pracownia MAKATAWI

PAMIĄTKI SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

BI 4 2

Proponujemy ceramikę oprawioną w wytrzymałą drewnianą sklejkę o wymiarach 8 x 8 cm. Istnieje możliwość naniesienia dowolnego obrazu na element ceramiczny oraz umieszczenia napisu na odwrocie pamiątki sakramentu bierzmowania. Na poniższych zdjęciach zaprezentowaliśmy przykładowe wykonanie tego wyjątkowego prezentu z nawiązaniem do gołębicy, czyli symbolu Ducha Świętego oraz naniesioną datą przyjętego sakramentu. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów. Chętnie służymy doradztwem i zapewniamy krótki termin realizacji zamówienia.

Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do katechetów oraz duchownych, którzy chcą zamówić hurtową ilość produktów stanowiących wyjątkową pamiątkę sakramentu bierzmowania. Jesteśmy przekonani, że taki prezent spodoba się młodzieży oraz, co najważniejsze będzie przypominał młodym katolikom o tym ważnym duchowym wydarzeniu. Chcąc złożyć zamówienie, przejdź do zakładki KONTAKT. Jesteśmy dostępni pod wskazanym numerem telefonu oraz odpowiadamy na wiadomości e-mail.

pamiątka bierzmowania

pamiątka na bierzmowanie

pamiątka bierzmowania
Pamiątki bierzmowania
BI 5 2
Pamiątki Bierzmowania – ceramika oprawiona w sklejkę drewnianą o wymiarze 8x8cm. Istnieje możliwość naniesienia dowolnego obrazu na element ceramiczny oraz umieszczenia napisu na odwrocie pamiątki.Chcąc złożyć zamówienie przejdź do zakładki KONTAKT