Pracownia MAKATAWI

PASCHAŁY: CENY

2020 3 maly mm 3 2
 

Poniżej prezentujemy szczegółowy cennik dotyczący naszych woskowych wyrobów. W razie dodatkowych pytań czy chęci złożenia indywidualnego zamówienia zachęcamy do bezpośredniego kontaktu — telefonicznego lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail.

Jaka jest cena świecy paschalnej zamówionej u producenta?

Ostateczny koszt paschału będącego symbolem zmartwychwstania jest uzależniony od długości, średnicy oraz rodzaju zastosowanych pasków. Wybrane realizacje zaprezentowaliśmy w zakładce PASCHAŁY: GALERIA. Ponadto na innej podstronie można zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi aplikacjami i zdobieniami. 

Świece paschalne o średnicy 10 cm — wszystkie aplikacje do wyboru

długość 90 cm i średnica 10 cm — paski foliowe – 400 zł lub paski woskowe – 430 zł

długość 110 cm i średnica 10 cm — paski foliowe – 430 zł lub paski woskowe – 450 zł

Świeca Paschał o średnicy 8 cm przygotowywane są  z barankiem B2, F6, G7,  H8, J9, K10 i krzyżem 1 lub 3

długość 90 cm średnica 8 cm — paski foliowe – 390 zł lub paski woskowe – 420 zł

długość 110 cm i średnica 8 cm — paski foliowe – 420 zł lub paski woskowe – 430 zł

Cena katolickiego symbolu zmartwychwstania dotyczy całego kompletu, zawierającego następujące elementy:

  • aplikacja woskowa baranek (do wyboru),

  • aplikacja woskowa krzyż (do wyboru),

  • aplikacja woskowa cyfry i litery,

  • komplet granek – 5 sztuk,

  • paski woskowe lub foliowe,

  • blok świecy zawiera otwory przygotowane w miejsca granek,

  • otwór na obsadzenie świecy w lichtarzu.

Zamówione świece paschalne przesyłamy kurierem za pobraniem* lub w formie przedpłaty na konto. Paschały są dostarczane w specjalnie przygotowanych kartonach, co zapewnia ich bezpieczny transport do klienta.

*koszt przesłania wynosi 35 zł na terenie Polski

Dane do przelewu znajdują się w zakładce: KONTAKT

Dane kontaktowe do producenta — e-mail: pracownia@makatawi.pl lub numer telefonu: 784-225-677

Świeca paschalna — symbol zmartwychwstania 

Część artykułów liturgicznych ma określoną podniosłą symbolikę. Nie inaczej jest w przypadku świecy paschału będącej symbolem Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Na woskowym wyrobie musi znajdować się krzyż, pierwsza i ostatnia litera alfabetu greckiego — Alfa i Omega, 5 otworów, symbolizujących rany Chrystusa oraz cyfry bieżącego roku. Świeca jest zapalana podczas liturgii Wielkiej Soboty i w okresie Wielkanocy, a także podczas ślubów chrztów i pogrzebów. Proponujemy atrakcyjną cenę podstawowego zestawu paschalnego niezbędnego podczas sprawowania wybranych obrzędów liturgicznych.

Jako polski producent dbamy o jakość wytwarzanych produktów, które są produkowane z zastosowaniem tradycyjnej metody odlewu, co z kolei przekłada się na sporą wagę paschału. Równocześnie proponujemy konkurencyjną cenę świecy paschalnej będącej symbolem zmartwychwstania. Zamawiający mogą wybrać dowolne zdobienia i grafikę przedstawiającą baranka z chorągiewką. Chętnie służymy doradztwem na każdym etapie zamówienia oraz proponujemy paschaliki sprzedawane w zestawie po 24 sztuki do nabycia przez wiernych i zapalenia podczas obrzędów Wielkiej Soboty i uroczystego śniadania wielkanocnego.