Pracownia MAKATAWI

SUBLIIKONY: OBRAZY KOMUNIJNE NA DREWNIE

subliikona 5 obrazek komunijny

Subliikony to wyjątkowe pamiątki w których kolorowe obrazy są umieszczane na powierzchniach drewnianych. Produkt cechuje niezwykła trwałość i estetyczny wygląd. Proponowany artykuł może stać się idealnym pomysłem na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Pamiątkowe obrazki komunijne na drewnie realizujemy wg indywidualnych projektów, które mogą zawierać elementy wystroju kościoła np obraz, witraż czy mozaikę lub wg katalogu zamieszczonego na stronie Zgodnie ż życzeniem oprócz napisów nanosimy, pieczęci, podpisy.

Zajmujemy się wdrukowywaniem zdjęć na przygotowane powierzchnie drewniane. Metoda, której używamy, polega na termicznym utrwaleniu farby na powłokach polimerowych. Gotowy wydruk jest zabezpieczany przed promieniami UV za pomocą specjalistycznych lakierów. Przy opracowywaniu obrazu posługujemy się zapisem cyfrowym nadesłanego zdjęcia. W efekcie otrzymujemy kolorowy pamiątkowy obrazek komunijny na drewnie odporny na działanie wilgoci i promieni słonecznych. Jako podłoże najczęściej wykorzystujemy sklejkę drewnianą o grubości 12 mm. . Nasze produkty idealnie nadają się jako prezent na komunię świętą.

UWAGA: W odróżnieniu od konkurencji nie stosujemy klejów polimerowych. Nasze subliikony, czyli pamiątki okolicznościowe oraz obrazki komunijne na drewnie są wgrzewane. NIE przyklejamy papierowych wydruków do sklejki. Zastosowana metoda zapobiega również podnoszeniu się drobnych włosków. Proponowane artykuły pamiątkowe mają gładką powierzchnię.

UWAGA: W odróżnieniu od konkurencji nie stosujemy klejów polimerowych. Nasze subliikony: pamiątki okolicznościowe, obrazki komunijne, są wgrzewane. NIE przyklejamy papierowych wydruków do sklejki czy deski. Zastosowana metoda zapobiega również podnoszeniu się drobnych włosków. Pamiątki mają gładką powierzchnię.

Nanosimy obrazy, napisy, pieczęci, podpisy

Wybrane realizacje pamiątek komunii świętej można obejrzeć w zakładce SUBLIIKONY: GALERIA
Aktualny wzornik obrazków komunijnych dostępny jest w zakładce SUBLIIKONY: OBRAZKI KOMUNIJNE

Czy warto przemyśleć wybrór pamiątkowego obrazka komunijnego?

Dla dzieci dzień przyjęcia przez nie po raz pierwszy Komunii Świętej jest z całą pewnością bardzo ekscytującym dniem ich życia. W tym czasie chłopcy i dziewczynki, są w centum uwagi całej rodziny i wszystkich gości. Dla każdego z nich jest to wyjątkowy czas, w którym są obdarowywani życzliwośćią oraz prezentami, co daje im prawdziwą dziecięcą radość. Czy jednak naprawdę chcemy, aby komunia święta kojarzona była wyłącznie z gadżetami i podarunkami, z których dziecko w ciągu kilku lat wyrośnie?

To co najważniejsze, radość z przyjęcia sakramentu Eucharystii, rozrasta się w sercu człowieka wraz z wiekiem. Rolą rodziców jest uwrażliwienie dzicka na ten fakt i umacnienie jego relacji z Bogiem. Elementem przypominającym ten wyjątkowy moment jest obrazek komunijny, o którym warto pomyśleć z wyprzedzeniem. Ta pamiątka może towarzyszyć dziecku, a potem dorosłemu już człowiekowi przez całe życie i być elementem nawiązującym do ważnego dnia i wyznawanej wiary Dostępne w naszym sklepie obrazki komunijne na drewnie stanowią idealny wybór, podkreślający ważność przeżywanej uroczystości. Wykonane nowoczesnymi technikami o uniwersalnej estetyce pozwolą wkomponować pamiątkowe obrazki w każde wnętrze. przywołując wyjątkowe wspomnienia przez wiele lat.

Dlaczego sakrament Eucharystii jest tak ważny?

Sakrament Eucharystii nawiązuje do Ostatniej Wieczerzy. Komunia święta jest symbolem właśnie tego wydarzenia, a osoby przyjmujące komunikant potwierdzają, iż wierzą w śmierć oraz zmartwychwstanie Jezusa. Dla dzieci jest to niezwykle ważny dzień, do którego przygotowują się z odpowiednim wyprzedzeniem poprzez udział w lekcjach religii i spotkaniach w kościele. Rodzice, którzy zastanawiają się nad upamiętnienim tej ważnej i podniosłej uroczystości mogą wybrać dostępny w naszym sklepie pamiątkowy obrazek komunijny na drewnie. Produkt ten nawiązujący gafiką i tekstem do dnia przyjęcia po raz pierwszy przez dziecko sakrametu Eucharystii z pewnością będzie odpowiednim wyborem. Na trwałej powierzchni możemy znależć oblicze Jezusa Miłosiernego, podobiznę Matki Boskiej Częstochowskiej , Świętej Rodziny i wiele innych,

Wymiary 180mmx230mm

Grubość 12mm

Subliikona-obrazek komuinijny

film 3 zwiastun 2